Олексій Некрасов привітав із перемогою Міс миру

Директор продюсерського центру "Nekrasov" Олексій Некрасов привітав із визначною перемогою чарівну вінничанку Богдану Плотицю. 

Зовсім нещодавно на конкурсі краси World Miss University 2018 у Сеулі, в якому брали участь 58 студенток із різних країн світу, саме студентка Вінницького медичного університету Богдана Плотиця виборола почесне звання «Міс миру» та увійшла в п'ятірку кращих. 

А 26 грудня у Вінницькій "Галереї XXI", за ініціативи громадської організації «Кращий художник/The best artist» та особистого сприяння Народного художника України Володимира Козюка, красуню вітали друзі, знайомі, відомі у місті та області особи. Журналісти підготували численні питання про ті зусилля, які Богдані довелось докласти для гідної участі в конкурсі у Кореї, особливості цієї країни та самого конкурсу World Miss University.

Серед гостей заходу - заступник голови Вінницької облдержадміністрації Олександр Крученюк, засновниця модельного агентства «Grace» Катерина Просянникова, відома модель Марина Слободяник, боксер-професіонал Сергій Богачук та ін.

Директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук передав вінницькій переможниці вітання та квіти від міського голови Вінниці Сергія Моргунова.

А директор продюсерського центру "Nekrasov" Олексій Некрасов висловив своє захоплення переможним результатом Богдани.

- Вітаю з перемогою. Впевнений, що ти відчуваєш, твій успіх – це спільна радість усієї Вінниці, всієї країни, - сказав він.

Олексій Некрасов також побажав красуні нових і нових досягнень в кожній справі, якою займається Богдана.

А їх у активі чарівної вінничанки чимало - вона випускниця модельного агентства Grace, переможниця «СтудМіс України 2018», кординаторка пленеру «Кращий художник/The best artist 2018». 

До речі, обличчям останнього проекту, за словами Володимира Козюка, вона тепер заслужено буде весь наступний рік! 

 

Фото