Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати

Святковий сертифікат на бездоганний подарунок

Зразковий подарунок покращує взаємовідносини між близькими людьми, стимулює і мотивує в робочій обстановці, освіжає дружні і любовні відносини. Щоб не кидатися в пошуках ексклюзивного сюрпризу і не сумніватися, чи сподобається він того, кому призначений, агентство "Некрасов" з Вінниці рекомендує звернути увагу на подарунковий сертифікат - оригінальний презент на будь-який смак, вміст якого завжди унікально і бездоганно підібрано. Пропозиція агентства самобутньо і неповторно, адже в якості подарунка купується не річ, а святкова послуга, що дарує радість, відпочинок, приємні спогади.

За допомогою подарункового сертифіката на святкові послуги можна

Сімейні торжества для чоловіків, жінок, дітей

Корпоративні події

Особисті відносини

На кожному сертифікаті - іменна печатка, підпис директора, захисна голограма. Вони гарантують відповідальність агентства "Некрасов" за якість кожної святкової послуги та майстерність запрошеного артиста.

Сертифікат в форматі 1 (конкретна святкова послуга) діє 6 місяців, протягом якого його потрібно активувати і використовувати за призначенням. Сертифікат на оригінальний подарунок (в форматі грошового еквівалента) діє безстроково.

Як активувати?

Активувати сертифікат має право безпосередній покупець і обдаровує персона. Для цього достатньо одного телефонного дзвінка, ел. листи, повідомлення по Skype. Менеджера агентства потрібно повідомити про тимчасове режимі використання подарунка:

Для активації формату 2 подарункового сертифіката необхідно повідомити про те, яка саме послуга потрібна замовнику. У вартість оригінального подарунка включені всі витрати для його реалізації: гонорар виконавців, транспортні та накладні витрати, вартість реквізиту та витратних матеріалів. Якщо власник має бажання замовити святкову послугу дорожче вартості сертифіката, він доплачує необхідну суму готівкою. Доставка сертифікату адресату - безкоштовно при вартості замовлення більше 500 грн.