Наші послуги
Замовити захід

Наші послуги

Пропонуємо максимально широкий комплекс професійних послуг із організації масових, політичних, соціальних, ділових і приватних заходів, концертів, корпоративів і свят, букінг-артист і продюсування.

Ось уже майже двадцять років продюсерський центр "Nekrasov" наочно демонструє, що будь-яке яскраве святкове дійство ззобов'язане своїм успіхом саме комплексній підтримці талановитих організаторів. Разом із нашими замовниками ми завжди готові організувати та організовуємо незабутні івенти найрізноманітнішого масштабу та специфіки, які підкорять серця і зворушать навіть найприскіпливішу публіку.

На нас можна покластися в будь-якому організаційному питанні - технічне забезпечення і декор, відео та фотозйомка, трансфер і безпека, реклама і кейтеринг, підбір закладів для святкувань і оренда різного устаткування... Ми справжній супер-маркет артистів - зірки української та зарубіжної естради, рок-групи і кавер-бенди, ведучі та аніматори, співаки і танцюристи, коміки та ілюзіоністи... До нас звертаються з проханнями допомогти організувати День народження і ювілей, Новий рік і Різдво, День Святого Валентина та 8 Березня, День Конститції і День Незалежності, День міста і День поля, відкриття або річницю торгових центрів, супермаркетів, магазинів, автосалонів і т.д.

Приємно відзначити, що наші послуги широко відомі не тільки на регіональному рівні (Вінниця, Київ, Хмельницький, Житомир та інші міста України), але й за кордоном.

Ми ставимося до своєї роботи як до справи всього свого життя, а тому наші клієнти звертаються до нас знову і знову.

Продюсерський центр «Nekrasov» - будь-яке свято «під ключ».

Популярні артисти
Dizel Studio
Dizel Studio організовує незабутнє свято і прикрасить його своїм фірмовим, зрозумілим, близьким гумором.
Команда «Винницкие»
Команда «Вінницькі» створена в 2017 році, в цьому ж році вперше виступила на фестивалі «Ліги сміху» в Одесі, де відразу потрапила в телевізійну версію.
Надежда и Александр Морозовы
Надія та Олександр Морозови - Заслужені артисти України. Лауреати міжнародних конкурсів ілюзіоністів.
Юрий Мончак
Юрій Мончак - один із найтитулованіших фокусників України.