Наші послуги
Замовити захід

Наші послуги

ІPC Nekrasov – Ваш надійний гід у світі позитивних емоцій, який гарантує виключно гарні спогади. Наша команда підготує «під ключ» і з оптимальним для Вас бюджетом все, що забажаєте:

  • Державні і приватні свята різноманітних форматів

Увесь спектр заходів подібного типу: від регіональних до національних форматів, приватні свята як за сценарієм Замовника, так і за спеціально розробленим сценарієм.

  •  Яскраві корпоративні і ділові заходи;

Проведення корпоративних заходів – це одна із спеціалізацій IPC Nekrasov на протязі багатьох років. Наші спеціалісти – це професіонали, які підготують Ваш корпоратив від «А» до «Я».

Будь-які ділові заходи «під ключ» з неухильним дотриманням корпоративних правил та побажань керівництва

  • Події: загального і закритого типу;

Масштабні події типу «open air», в закритих приміщеннях, підбір локацій, забезпечення усіх організаційних моментів, безпеки і т.п. Організація заходів закритого типу із суворим дотриманням вимог Замовника щодо конфіденційності та інших обов’язкових умов.

  • Політичні і соціальні кампанії;

Наш досвід дозволяє реалізовувати із 100 % успішністю будь-які політичні і соціальні кампанії.

  • Букінг-артистів і продюсування;

Відкрити для Вас професійну сторону світу шоу-бізнесу - наш почесний обовязок. Беремо усі клопоти з перемовинами, узгодженнями, райдерами, трансферами, локаціями і т.п. на себе. Слідкуйте за реалізацією своїх музичних уподобань або становленням Вас або Ваших близьких як артистів разом з нами!

  • Додаткові послуги.

Ми не обмежуємо Вашу творчість та політ фантазії. Усі Ваші креативні ідеї будуть обовязково реалізовані командою IPC Nekrasov! Чекаємо на Ваші замовлення!

Популярні артисти
Dizel Studio
Dizel Studio організовує незабутнє свято і прикрасить його своїм фірмовим, зрозумілим, близьким гумором.
Команда «Винницкие»
Команда «Вінницькі» створена в 2017 році, в цьому ж році вперше виступила на фестивалі «Ліги сміху» в Одесі, де відразу потрапила в телевізійну версію.
Надежда и Александр Морозовы
Надія та Олександр Морозови - Заслужені артисти України. Лауреати міжнародних конкурсів ілюзіоністів.
Юрий Мончак
Юрій Мончак - один із найтитулованіших фокусників України.