Співаки

Співаки

,

Юлія Войс - платиновий голос української естради, заворожує не тільки талантом, але і зовнішністю. Співачка користується популярністю, публіка цінує її прекрасний голос, душевність і артистизм.

Свою першу пісню Юлія написала в 14 років. Потім вона бере активну участь у різних музичних конкурсах і нарешті перемагає на міжнародному конкурсі «Чорноморські Ігри».

У 2007 році Юлія Войс підписала контракт з продюсерським центром «Арт-проект». Незабаром Юлія представляє дебютний кліп «Де ти, мій ангел», він і приніс славу співачці.

Замовити артиста
Дата події:
,

Влад Ситнік - артист, його називають Золотим голосом України. Переможець "Слов'янського базару - 2017" у Вітебську. В 2017 році артист увійшов в 30 кращих голосів світу.

Володар красивого баритона з неповторним тембром, шанувальники знають його як виконавця crossover, авторського матеріалу, пісень із репертуару М. Магомаєва.

Влад визнаний першим українським артистом, який презентував програму в стилі bel canto.

Артист, частий гість в Європі і Азії.

Влад працює в двох напрямках: кросовер і естрадне.

Замовити артиста
Дата події:
,

«Пан Карпо» - популярний український гурт, родом з Вінниці.

Група була заснована амбітним вінницьким музикантом Віктором Негурою, який виконує роль головного вокаліста групи. Пізніше до групи приєдналися Олег Руденький (труба), Володимир Храпливий (акордеон), Олексій Гнатовський (тромбон) та Карина Семчішена (бек-вокал).

У 2018 році група випустила хіт «Весна і Секс», який згодом і допоміг "Пан Карпо" завоювати популярність.

Замовити артиста
Дата події:
,

Олександр Онофрійчук - популярний молодий виконавець, півфіналіст "Голосу Країни-2". Популярність музикантові принесли кавер-версії легендарних рок-балад зі складним і енергійним звучанням.

Замовити артиста
Дата події:
,

Ігор Юрковський - Заслужений артист України, популярний співак і композитор.

Початок творчості Ігоря Юрковського поклала участь у фестивалі «Червона рута, 1989».

З 1996 року по 2009 рік побачили світ п'ять CD альбомів. Ігор Юрковський виконує пісні переважно українською мовою, хоча у нього в репертуарі є й польські пісні. Всього за 20 творчих років артист написав і виконав близько сотні пісень. Ці твори давно завоювали серця слухачів, а деякі з них стали настільки популярними, що їх вважають народними.

Замовити артиста
Дата події:
,

Яна Брилицька - сучасна українська виконавиця, сонграйтер, модель, яка вже встигла своїм голосом підкорити сцену кількох країн і відомих проектів.

Замовити артиста
Дата події:
,

Ігор Грохоцький - переможець пісенних конкурсів "Голос країни" і "Youth Vision 2016".

Молодий виконавець з кожним днем ​​набуває все більше прихильників. Та це й не дивно. Адже тренер Ігоря на "Голосі країни", Святослав Вакарчук, неодноразово підкреслював, що хлопець є музичним вундеркіндом.

Замовити артиста
Дата події:
Наші клієнти
Зробити замовлення
Залишилися питання?
Напишіть нам
Контакти
Адреса: 

21050, м Вінниця,
вул. Оводова, 18/7

Skype: 
nekrasoff.com