Bookingstar (Bookingstar)
Україна
ТиК
Україна
Зірки естради
,
Популярна музика

ГрупуТіК вважають кращим святковим колективом України. По-справжньому народним колективом із найбільшою кількістю концертів на території країни.

Їх пісні співають усі - від домогосподарки до чиновника. Адже саме в цих піснях відчувається настрій народу.

В арсеналі групи вісім всеукраїнських турів, чотири студійні альбоми, близько 30 кліпів і безліч концертів в Україні та за її межами, на яких були присутні більше 5000000 прихильників.

ТіК - це свіжі хіти Волошки, Емочка, АЛЬО-НА!, Робот та перевірені часом народні блокбастери – Олені, Вчителька, Прощайте, дівчата, Свєта, Сірожине пірожине, Чоловіче щастя, Не цілуй, Гуляй, народ!, Біла хмара, чорна хмара, Люби ти Україну!

Listen to:
Order artist
Event date:
Similar artists
Unity
Без удаваної скромності можна сказати що Unity найкраща кавер-група України. Unity cover band - цей легендарний колектив звучить потужно, енергійно і яскраво!
Комиксы
Група «Комікси» - це музичний колектив нової формації, що виконує світові хіти та хіти вітчизняної і зарубіжної естради.
Celebrity Band
Celebrity Band - це не амбітний натяк на популярність, а філософія свята будь-якого рівня складності.
Юлия Войс
Юлія Войс - платиновий голос української естради, заворожує не тільки талантом, але і зовнішністю. Співачка користується популярністю, публіка цінує її прекрасний голос, душевність, артистизм, емоції.