ПЦ "Nekrasov" приєднався до проекту «Краса заради добра», який представляє Народний художник України Володимир Козюк

Проект, який популяризує українську культуру і рятує дитячі життя, 25 квітня, о 17.00, буде представлений в престижній галереї України - "Центр сучасного мистецтва М17" (Київ, вул.Антоновича, 102).

Під час фінальної частини грандіозного благодійного мистецького проекту національного значення «Краса заради добра», який ініціював Народний художник України Володимир Козюк і підтримав продюсерський центр "Nekrasov", гостей чекає багато сюрпризів. Серед найяскравіших - перфоманс-презентація встановлення Рекорду України від «КНИГИ РЕКОРДІВ УКРАЇНИ» в категорії «Написання картини для благодійного аукціону одночасно 10-ти «Міс Україна» та «Віце-Міс Україна» разом з народним художником України Володимиром Козюком і заслуженим художником України Олегом Пінчуком, а також великий аукціон з продажу картини-рекордсмена, що малювали художники із красунями.

Зібрані кошти від продажу картини підуть для дитячого відділення Інституту серця, яким керує професор, видатний вітчизняний кардіохірург Борис Тодуров.

Ще одне завдання проекту - популяризація музейної справи, розвиток української культури.

- Дуже приємно, що українські красуні, погодилися позувати для фото, щоб в подальшому разом реалізувати проект, який не тільки популяризуватиме українську культуру, а й можливо врятує чиєсь маленьке сердечко, - каже Володимир Козюк.

У фіналі проекту «Краса заради добра» відбудеться презентація оригінальних фоторобіт, неймовірне шоу барабанщиків, поєднане з танцями від народного ансамблю «Барвінок», презентація нової роботи Володимира Козюка - триптиха «Казка ранкового настрою» і презентація скульптури Олега Пінчука "Риба" .

Проект підтримує Міністерство культури України, а також Національний конкурс «Міс Україна», Національний проект «Книга рекордів України», організація "Україна, Міжнародна Медіа Культура", корпус народних депутатів України на чолі з Сергієм Кудлаєнко. Партнерами до проекту приєдналися - Благодійний фонд Людмили Станіславенко, Благодійний фонд Ірини Борзової, народна артистка України Ірина Швець, багаторічний ведучий "Європи Плюс", актор і шоумен Сергій Комаровський, дизайнер Катерина Лукашик, танівніця Діана Подолянчук і ін.

Асистент-фотограф проекту - Костянтин Ревуцький. Моделі - переможниці конкурсу "Національний конкурс «Міс Україна», сукні - від Катерини Лукашик, прикраси - ювелірний будинок Kimberli, візаж/зачіски - салон краси "Mademoiselle" та школа макіяжу Ірини Хомякова «Муа Скул».

Партнер та співорганізатор урочистої частини проекту «Краса заради добра» - продюсерський центр "Nekrasov".

Організатори підкреслюють, що абсолютно всі зібрані кошти будуть використані на благодійність.

- Квитки в обмеженій кількості, - додає Володимир Козюк. - Вартість одного квитка - 2500 грн. При покупці для двох осіб ціна - 4000 грн., для трьох осіб - 5500 грн. і для чотирьох осіб - 6500. Для п'яти, шести, семи осіб - ціна 7500, 8500, 9500 і 10000 грн. Ті, хто відвідає на запрошення, зможуть стати учасниками благодійної лотереї, або купити купон для участі в аукціоні. А той, хто придбав квиток, все це вже буде мати разом!


Довідка:

Володимир Козюк - Народний художник України, Заслужений художник України, колекціонер, меценат, фотохудожник, громадський діяч, радник голови Вінницької обласної державної адміністрації, нагороджений орденом «За заслуги перед Вінниччиною», переможець конкурсу на звання «Людина року» в номінації «Діяч культури і мистецтв», неодноразовий переможець загальноміського конкурсу «Покровитель культури», член Колегії Управління культури і туризму Вінницької обласної державної адміністрації, встановив десять Національного рекордів України, має найбільшу колекцію старої листівки і народної ікони Поділля в Україні. Автор книги «Вінниця - погляд в минуле» та фотоальбом «Вінницька область - серце України». Учасник і автор більше сотні мистецьких заходів обласного, всеукраїнського, міжнародного рівня. У 2016 році представляв Україну серед восьмидесяти чотирьох країн, на запрошення Китаю, на найпрестижнішому світовому форумі з питань культури, який проходив в місті Дуньхуан, всі роботи по якому були закуплені в національний музей в Пекіні. Його роботи знаходяться в приватних колекціях президентів України: Петра Порошенка, Віктора Ющенка, Леоніда Кучми, а також у багатьох відомих людей політики та культури України.

Фото