Музиканти

Музиканти

,

Без удаваної скромності можна сказати що Unity найкраща кавер-група України.

Unity cover band - цей легендарний колектив звучить потужно, енергійно і яскраво! Unity створюють блискучий настрій на всіх концертах. Це музиканти, які грали з Jamala, The Maneken, Gaitana.

Unity брали участь в проектах: Queen tribute, Michael Jackson tribute, Beatles tribute, Depeche Mode & Nirvana tribute, Divas, Galabomond.

Unity акомпанували в ТВ шоу: X Factor 6, X Factor 5, X Factor 4, X Factor 3, "Народна зірка", "Телезiрка Superзiрка".

Замовити артиста
Дата події:
,

Група «Комікси» - це музичний колектив нової формації, що виконує світові хіти та сучасні хіти вітчизняної,і зарубіжної естради, в своїх індивідуальних аранжуваннях. При цьому музика залишається впізнаваною і цікавою, як молодому, так і старшому поколінню.

Всі учасники групи володіють значним сценічним досвідом і вищою музичною освітою. Колектив виступає виключно в живу, використовує тільки професійні музичні інструменти, щоб створити якісне звучання.

Замовити артиста
Дата події:
,

Celebrity Band - це не амбітний натяк на популярність, а філософія свята будь-якого рівня складності.

Кавер бенд CELEBRITY був створений відомими українськими музикантами, які мають величезний досвід роботи в Україні і за її межами.

Репертуар Celebrity Band складається з найвідоміших світових хітів.

Celebrity Band - це неймовірні емоції, драйв і енергетика. Якого б рівня не було захід, музиканти групи подарують незабутні враження від свого виступу!

Замовити артиста
Дата події:
Наші клієнти
Зробити замовлення
Залишилися питання?
Напишіть нам
Контакти
Адреса: 

21050, м Вінниця,
вул. Оводова, 18/7

Skype: 
nekrasoff.com