Фокусники

Фокусники

,

Надія та Олександр Морозови - Заслужені артисти України. Лауреати міжнародних конкурсів ілюзіоністів.

Володарі Гран-прі міжнародного конкурсу в Карлових Варах.

Професійні фокусники та ілюзіоністи, які представляли своє мистецтво ілюзії в Києві й інших містах України, а також більш ніж в 50 країнах світу: Угорщина, Чехія, Словаччина, США, Канада, Німеччина, Бельгія, Великобританія, Іспанія, Норвегія, Індія, Китай, Італія, Корея, В'єтнам, Сирія, Йорданія, Єгипет, Арабські Емірати, Греція, Австрія, Ямайка та ін.

Замовити артиста
Дата події:
,

Юрій Мончак - один із найтитулованіших фокусників України. Переможець безлічі телепроектів, фестивалів і конкурсів, частий гість розважальних програм, консультант і розробник трюків для проектів студії «Квартал-95».

Юрій - успішний шоумен, який подорожує світом і виступає з сольними концертами на майданчиках України і Європи, Азії та Африки. Був запрошеним гостем на вечірках Валерія Меладзе, Стаса П'єхи, Потапа, Динамо (Київ), Шахтар (Донецьк) і навіть президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва.

Замовити артиста
Дата події:
,

Віталій Лузкар - фокусник, переможець Міжнародного конкурсу сценічної магії «Магічний кристал».

Переможець третього сезону популярного телевізійного шоу каналу СТБ - «Україна має талант!».

Виступаючи на кращих сценічних майданчиках придбав великий досвід і багаж знань. А постійне спілкування з публікою високо підняло його професійний рівень.

Замовити артиста
Дата події:
,

Роман Бондарчук - за версією ряду провідних ЗМІ «Найпопулярніший ілюзіоніст України».

Отримав гран-прі в номінації «Мікромагія» і спеціальний приз «Кращий іноземний учасник» на міжнародному фестивалі «Magic Hall Grand Prize» в Празі. Став лауреатом міжнародного конкурсу «5. Joker Magic Day» в номінації «Мікромагія» в Будапешті. 

Активно працює як телеведучий («Аферисти» на Новому каналі та «Ілюзії Сучасності» на каналі К1), консультує програми «Битва екстрасенсів» на СТБ. Актор в «Театрі на Подолі» і постійний гість розважальних програм на телеканалах.

Замовити артиста
Дата події:
Наші клієнти
Зробити замовлення
Залишилися питання?
Напишіть нам
Контакти
Адреса: 

21050, м Вінниця,
вул. Оводова, 18/7

Skype: 
nekrasoff.com