Bookingstar (Bookingstar)
To order

Злата Огневич

Україна
Злата Огневич
Україна
Зірки естради
,
Популярна музика

Злата Огневич - українська співачка. Представниця України на конкурсі пісні «Євробачення».

У 2010 році артистка виступає на Міжнародному музичному фестивалі «Слов'янський базар», в 2011 році перемагає в змаганні Crimea Music Fest. Через рік Злата стає обличчям рекламної компанії зони відпочинку Кримського півострова.

У 2013 році стає переломним моментом в музичній біографії співачки. Після третьої спроби потрапити на «Євробачення» мрія Злати здійснюється: хіт Огневич «Gravity» перемагає на національному відбірковому турі. Виступивши в Швеції, в місті Мальме, Злата Огневич набрала 214 голосів і стала володаркою третього місця, поступившись Данії та Азербайджану.

У листопаді того ж року українська співачка стала провідною дитячого конкурсу «Євробачення», який відбувся в Києві в Палаці «Україна» .У 2013 році Злата Огневич отримує звання Заслуженої артистки республіки Крим.

У 2014 році співачка записує пісні патріотичного характеру - «Гімн України», «Pray for Ukraine». У 2015 році співачка повертається до концертної діяльності. Створено нові хіти «Мереживо» і «Запали вогонь», на які пізніше створює кліпи. Співачка випускає пісню Ice & Fire в дуеті з Ельдаром Гасимовим, переможцем конкурсу «Євробачення-2011» від республіки Азербайджан.

Listen to:
Order artist
Event date:
Similar artists
Unity
Без удаваної скромності можна сказати що Unity найкраща кавер-група України. Unity cover band - цей легендарний колектив звучить потужно, енергійно і яскраво!
Комиксы
Група «Комікси» - це музичний колектив нової формації, що виконує світові хіти та хіти вітчизняної і зарубіжної естради.
Celebrity Band
Celebrity Band - це не амбітний натяк на популярність, а філософія свята будь-якого рівня складності.
Юлия Войс
Юлія Войс - платиновий голос української естради, заворожує не тільки талантом, але і зовнішністю. Співачка користується популярністю, публіка цінує її прекрасний голос, душевність, артистизм, емоції.