Bookingstar (Bookingstar)
To order

Олег Винник

Україна
Олег Винник
Україна
Зірки естради
,
Популярна музика

Олег Винник - найпопулярніший та найбільш гастролюючий артист. Щороку він дає не менше 150 сольних концертів і входить в трійку виконавців, чиї пісні є найчастіше прослуховуються в Інтернеті і соціальних мережах.

Здобув популярність в Німеччині, Австрії та Швейцарії як виконавець головних ролей популярних мюзиклів під сценічним ім'ям OLEGG. З 2017 року член журі проекту «Х-Фактор». Найбільшу популярність принесла пісня «Щастя», «Ніно» і «Вовчиця».

19 грудня 2011 року Винник презентував альбом «Ангел», в 2012 році - альбоми «Щастя», «Роксолана» (2013) і «Я не втомлюся» (2015).

У 2016 році пісня «Ніно» стала лідером хіт-параду на радіо «Русское Радио Україна». У 2018 році отримав премію «Viva! Найкрасивіші» в номінації «Найкрасивіший чоловік року».

Listen to:
Order artist
Event date:
Similar artists
Unity
Без удаваної скромності можна сказати що Unity найкраща кавер-група України. Unity cover band - цей легендарний колектив звучить потужно, енергійно і яскраво!
Комиксы
Група «Комікси» - це музичний колектив нової формації, що виконує світові хіти та хіти вітчизняної і зарубіжної естради.
Celebrity Band
Celebrity Band - це не амбітний натяк на популярність, а філософія свята будь-якого рівня складності.
Юлия Войс
Юлія Войс - платиновий голос української естради, заворожує не тільки талантом, але і зовнішністю. Співачка користується популярністю, публіка цінує її прекрасний голос, душевність, артистизм, емоції.