Bookingstar (Bookingstar)
Україна
Dilemma
Україна
Зірки естради
,
Популярна музика

Dilemma - ураганна українська паті-група, півфіналіст Нацвідбору на Євробачення-2018.

Dilemma утворилася в 2005 році в Києві. Уже через рік група випустила свій перший дебютний альбом «Це наше», завдяки якому група швидко отримала перших шанувальників. Альбом складався з 15 енергійних треків, на три з яких були зняті відеокліпи. Пісня «Літо», яку група Dilemma записала спільно з Олегом Скрипкою прогриміла на всіх радіостанціях країни і зайняла високі позиції в національних хіт-парадах.

У 2007 році виходить у світ альбом «Segnorita» в стилі латиноамериканського поп-R'n'B. Альбом викликав нову хвилю радіо-хітів. Услід за альбомом Segnorita вийшла пісня «Їй, Бейбі», спільна робота групи Dilemma і Івана Дорна.

У 2017 році після практично п'ятирічної перерви група голосно вривається на простори вітчизняного шоу-бізнесу одразу з двома хітами: «На патi» і «Тiлом тряси».

Listen to:
Order artist
Event date:
Similar artists
Unity
Без удаваної скромності можна сказати що Unity найкраща кавер-група України. Unity cover band - цей легендарний колектив звучить потужно, енергійно і яскраво!
Комиксы
Група «Комікси» - це музичний колектив нової формації, що виконує світові хіти та хіти вітчизняної і зарубіжної естради.
Celebrity Band
Celebrity Band - це не амбітний натяк на популярність, а філософія свята будь-якого рівня складності.
Юлия Войс
Юлія Войс - платиновий голос української естради, заворожує не тільки талантом, але і зовнішністю. Співачка користується популярністю, публіка цінує її прекрасний голос, душевність, артистизм, емоції.