Bookingstar (Bookingstar)
To order

Оля Полякова

Україна
Оля Полякова
Україна
Зірки естради
,
Популярна музика

Оля Полякова - одна з найбільш епатажних і відомих блондинок українського шоу-бізнесу, також відома шанувальникам, як «Суперблондинка в кокошнику».

Полякова була провідною та учасницею багатьох телевізійних проектів і шоу, серед яких «Народна зірка», «Зірка + зірка», «Вишка», «Як дві краплі», «Зроби мені смішно», «Дольче Віта Капут», «Привіт, декрет!». Найбільшу популярність здобуло шоу «Хто проти блондинок», в якому Ольга закріпила за собою образ розумної білявою красуні з гострим розумом.

Хоча Полякова відома українській публіці більше як ведуча телевізійних програм, спочатку Ольга прагнула до успішної кар'єри співачки. Юна артистка закінчила музичну школу по класу фортепіано, музичне училище ім.Леонтовича по класу хорового диригування, а також Київський національний університет культури і мистецтв по класу естрадного вокалу; Ольга також є випускницею консерваторії імені П. І. Чайковського і має диплом оперної співачки. Діапазон голосу Полякової - три октави.

Найбільш відомими синглами співачки стали пісні «Обійми мене», «Алло», яку Полякова виконала в дуеті з Людмилою Гурченко, «Шарик», «Люлі», «Шльопки». А в 2017 році Ольга Полякова взяла участь в популярному телевізійному проекті «Танці з зірками».

Listen to:
Order artist
Event date:
Similar artists
Unity
Без удаваної скромності можна сказати що Unity найкраща кавер-група України. Unity cover band - цей легендарний колектив звучить потужно, енергійно і яскраво!
Комиксы
Група «Комікси» - це музичний колектив нової формації, що виконує світові хіти та хіти вітчизняної і зарубіжної естради.
Celebrity Band
Celebrity Band - це не амбітний натяк на популярність, а філософія свята будь-якого рівня складності.
Юлия Войс
Юлія Войс - платиновий голос української естради, заворожує не тільки талантом, але і зовнішністю. Співачка користується популярністю, публіка цінує її прекрасний голос, душевність, артистизм, емоції.