Букінг-артист (Bookingstar)
Замовити
Україна
Юлия Войс
Україна
Співаки
,
Популярна музика

Юлія Войс - платиновий голос української естради, заворожує не тільки талантом, але і зовнішністю. Співачка користується популярністю, публіка цінує її прекрасний голос, душевність і артистизм.

Свою першу пісню Юлія написала в 14 років. Потім вона бере активну участь у різних музичних конкурсах і нарешті перемагає на міжнародному конкурсі «Чорноморські Ігри».

У 2007 році Юлія Войс підписала контракт з продюсерським центром «Арт-проект». Незабаром Юлія представляє дебютний кліп «Де ти, мій ангел», він і приніс славу співачці.

Співачка старанно продовжує працювати над своїм репертуаром, пише пісні, які часто звучать на радіо, випускає альбоми, знімає кліпи, виступає з сольними концертами в Україні та за кордоном.

послухати:
Замовити артиста
Дата події:
Схожі артисти
Unity
Без удаваної скромності можна сказати що Unity найкраща кавер-група України. Unity cover band - цей легендарний колектив звучить потужно, енергійно і яскраво!
Комиксы
Група «Комікси» - це музичний колектив нової формації, що виконує світові хіти та хіти вітчизняної і зарубіжної естради.
Celebrity Band
Celebrity Band - це не амбітний натяк на популярність, а філософія свята будь-якого рівня складності.
Влад Сытник
Влад Ситник - артист, його називають Золотим голосом України. Переможець "Слов'янського базару - 2017" у Вітебську. У 2017 році артист увійшов в 30 кращих голос світу.