Букінг-артист (Bookingstar)
Замовити

Яна Брилицька

Україна
Яна Брилицкая
Україна
Співаки
,
Популярна музика

Яна Брилицька - сучасна українська виконавиця, сонграйтер, модель, яка вже встигла своїм голосом підкорити сцену кількох країн і відомих проектів.

"Що стосується ідеального концерту, то тут для мене може бути два варіанти. Перший - коли збираються тільки шанувальники твоєї творчості, люди, які реально кайфують, співають разом із тобою, знають твої пісні. В такі моменти ти відчуваєш, що знаєш кожну людину в залі багато років. Ви на одній хвилі, у вас немає заборонених тем, і ви можете говорити про все, співати про все, спілкуватися як із найближчими друзями", - розповідає сама Яна.

"Другий - коли ти збираєш великий стадіон, робиш шоу світового рівня. Ти виходиш на сцену і, нехай більша половина людей не знають тебе, не знають твою музику і потрапили на концерт абсолютно випадково, але при цьому тобі вдається своїм виступом зробити так, що в кінці люди виходять шалені від щастя, задоволення і співають твої пісні, кайфують від музики разом із тобою. Це круто, коли тобі вдається зробити так, щоб люди були з тобою на одній хвилі", - додає співачка.

І справді, кожен виступ Яни Брилицької - це неповторне та чуттєве свято.

послухати:
Замовити артиста
Дата події:
Схожі артисти
Unity
Без удаваної скромності можна сказати що Unity найкраща кавер-група України. Unity cover band - цей легендарний колектив звучить потужно, енергійно і яскраво!
Комиксы
Група «Комікси» - це музичний колектив нової формації, що виконує світові хіти та хіти вітчизняної і зарубіжної естради.
Celebrity Band
Celebrity Band - це не амбітний натяк на популярність, а філософія свята будь-якого рівня складності.
Юлия Войс
Юлія Войс - платиновий голос української естради, заворожує не тільки талантом, але і зовнішністю. Співачка користується популярністю, публіка цінує її прекрасний голос, душевність, артистизм, емоції.