Букінг-артист (Bookingstar)
Замовити

Олександр Онофрійчук

Україна
Александр Онофрийчук
Україна
Співаки
,
Рок

Олександр Онофрійчук - популярний молодий виконавець, півфіналіст "Голосу Країни-2". Популярність музикантові принесли кавер-версії легендарних рок-балад зі складним і енергійним звучанням.

Молодий артист ще в студентському віці, у 2009 році став фронтменом вінницької рок-групи Strong Time, виступаючи на регіональних концертних майданчиках. Юнак виконував кавери рок-ідолів Scorpions, Deep Purple, AC/DC, складні вокальні партії Queen. Олександр майстерно володіє голосом, змінюючи його від тенора Фреді Меркьюрі в пісні Love of my life до фальцету в композиції Stayin 'Alive групи Bee Gees.

Аудиторія України познайомилася з вінницьким співаком завдяки теле-проекту "Голос Країни-2". Під керівництвом тренера Діани Арбеніної, жорсткої та вимогливої, Олександр дійшов до півфіналу, але був зупинений голосуванням глядачів за крок до вершини. Зате став переможцем на Крим Мьюзік Фест 2012!

послухати:
Фото
Замовити артиста
Дата події:
Схожі артисти
БЕZ ОБМЕЖЕНЬ
БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – відомі українські рок-романтики. Мужні чоловіки, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитись своїми почуттями.
Вопли Видоплясова
«Воплі Відоплясова» - радянська і українська рок-група, створена в 1987 році. Лідер групи - вокаліст Олег Скрипка.
Океан Ельзи
"Океан Ельзи" багаторазово визнані публікою й критиками як краща рок-група і найкраща live-група Східної Європи.