Букінг-артист (Bookingstar)
Україна
Комиксы
Україна
Музиканти
,
Популярна музика

Група «Комікси» - це музичний колектив нової формації, що виконує світові хіти та сучасні хіти вітчизняної,і зарубіжної естради, в своїх індивідуальних аранжуваннях. При цьому музика залишається впізнаваною і цікавою, як молодому, так і старшому поколінню.

Всі учасники групи володіють значним сценічним досвідом і вищою музичною освітою. Колектив виступає виключно в живу, використовує тільки професійні музичні інструменти, щоб створити якісне звучання.

Група «Комікси» - це молодий, енергійний колектив, який ідеально підійде для будь-якого типу вечірок - починаючи від дня народження, весілля, закінчуючи великими, грандіозними заходами!

Замовити артиста
Дата події:
Схожі артисти
Unity
Без удаваної скромності можна сказати що Unity найкраща кавер-група України. Unity cover band - цей легендарний колектив звучить потужно, енергійно і яскраво!
Celebrity Band
Celebrity Band - це не амбітний натяк на популярність, а філософія свята будь-якого рівня складності.
Юлия Войс
Юлія Войс - платиновий голос української естради, заворожує не тільки талантом, але і зовнішністю. Співачка користується популярністю, публіка цінує її прекрасний голос, душевність, артистизм, емоції.
Влад Сытник
Влад Ситник - артист, його називають Золотим голосом України. Переможець "Слов'янського базару - 2017" у Вітебську. У 2017 році артист увійшов в 30 кращих голос світу.