Зал для корпоративных мероприятий в аренду в Виннице 

Усі на "Штурм"! Талановиту вінницьку молодь запрошує міжнародний фестиваль

 Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Штурм» знову запрошує талановиту молодь продемонструвати свої найкращі здібності. Сотні "зірочок" із усіх регіонів України та інших країн готуються 1-2 квітня творчо штурмувати у Черкасах Мистецький олімп.

 

Сподіваємось, серед них будуть і вінничани, адже наш край славиться своїми прекрасними співочими та танцювальними колективами, а також сольними виконавцями.

 

- Знаємо, що кожний учасник конкурсу зробить все можливе, щоб показати самобутнє мистецтво свого регіону і досягти перемоги. Ми переконані, що досвід фестивалю-конкурсу збагатить кожен талант фарбами мистецтва, що зустрілися на нашому фестивалі, - говорить директор «Штурму» Валентин Бородій.

 
Про надзвичайно високий рівень конкурсу говорить те, що він відбудеться під патронатом Міністерства культури України. Про це ж свідчить і цьогорічний склад журі. Зокрема, серед запрошених судити виступи юних виконавців - продюсер, композитор і концертний директор телеканалу «Music Box» Валерій Кулічкін, директор київської студії шоу-балету Алли Духової «Тодес» Андріс Капіньш, видатний український тенор Юрій Годо, Заслужений артист України Володимир Татарінов, член журі корпорації Міжнародних конкурсів в Болгарії Наталія Шилова, директор конкурсу «Перлини мистецтва» Катерина Полянська, а також єдиний вінничанин, директор і засновник продюсерського центру “Nekrasov” Олексій Некрасов. 
 

 
 
До речі у 2013 році Олексій Некрасов вже входив до складу журі "Штурму" і саме тоді зразковий художній колектив, фольклорний ансамбль "Дивоцвіт" із Гнівані завоював найвищу нагороду - Гран-прі фестивалю. 
 
- Сподіваюсь, цього року нові юні таланти з Вінниці та області теж не оминуть увагою цей захід, - говорить він. 
 
Отже, не зволікайте з заявками. Довідки за телефонами (093)4628205, (096)4099090.
 
Сайт фестивалю: www.shturm.org.ua
 
 
 
 
 
« Вернуться к категории "Новости "