Зал для корпоративных мероприятий в аренду в Виннице 

Ювілейний гала-концерт Ігоря Юрковського: нові хіти, кращі пісні, зіркові друзі!

 30 квітня Ігор Юрковський збирає шанувальників на ювілейному гала-концерті у Вінницькому театрі ім.Садовського. На вас чекає програма з кращих пісень та нових хітів від популярного сучасного українського співака та композитора.

 

Початком творчості Ігоря Юрковського стала участь у фестивалі «Червона рута - 1989». Відтоді побачили світ вже п'ять альбомів співака. Ігор Юрковський виконує пісні переважно українською мовою, хоча має в репертуарі й польські пісні. Загалом за майже 25 творчих років артист написав та виконав близько сотні пісень. Ці твори давно завоювали серця слухачів, а деякі з них стали настільки популярними, що їх вважають народними.

 
- За чверть віку творчої діяльності, а це мені здається дуже серйозна дата, написано багато пісень, - каже сам Ігор Юрковський. - І тому варто зробити своєрідний підсумок. Хочеться показати свої нові пісні людям. Бо артист, не може писати, як то кажуть, просто в стіл, це було б не правильним. 
 
 

 
Ігор Юрковський є лауреатом численних всеукраїнських конкурсів та хіт-парадів, не раз визнавався найкращим композитором країни. А його авторські пісні «Повернися, соловейку», «Для мене», «Летять лелеки», «За кордон», «Виноградна лоза» неодноразово визнані кращими піснями на всеукраїнських фестивалях.
 
Ювілейний живий виступ виконавця у Вінниці покликаний зібрати у одному залі не лише численних прихильників творчості співака, а й загалом поціновувачів сучасної української естради, культурних традицій та пісенної майстерності.
 
І це ще не все! Справжнім подарунком для всіх, хто завітає на концерт Ігоря Юрковського стане зустріч із його творчими друзями. А серед них - Заслужені артисти України Любов та Віктор Анісімови, переможець "Крим Мюзік Фест-2012" Олександр Онофрійчук, Катерина Шимків, Ігор Андрусєйко, Олександра Мельник, Дар'я Журбенко, Діана Подолянчук і Анна Вараниця. Того дня вони теж вийдуть на сцену, аби привітати колегу та присвятити йому свої пісні.
 

 
- Я щасливий з того, що маю багато друзів та колег, які згодилися приїхати, підтримати та допомогти з проведенням цього концерту, - говорить Ігор Юрковський. 
 
Ювілейний гала-концерт популярного українського співака та композитора Ігоря Юрковського та гурту «Фанфари Купали» відбудеться за підтримки Вінницької міськради у театрі ім.Садовського (вул.Театральна, 13), 30 квітня, о 18.00.
 
Квитки уже у продажу: https://www.concert.ua/ua/booking/igor-yurkovskii
 
або у касі театру ім.Садовського (70-200 грн.)
 
Безкоштовна доставка квитків по Вінниці: (0432)69-22-22, (097)0522222.
 
Організатор концерту – продюсерський центр «Nekrasov».
 
Офіційний партнер – ТЦ «Sky Park». 
 
Пригощає – ресторація «Гостинний пан».
 
Офіційний сайт Ігоря Юрковського – www.yurkovskyi.com.ua
 
До зустрічі на концерті!
 
#PC_Nekrasov 
#YURKOVSKYI
 

 

« Вернуться к категории "Новости "