Зал для корпоративных мероприятий в аренду в Виннице 

Прем’єра нового шоу світового рівня незабаром відбудеться в Вінниці!

Продюсерський центр «Некрасов» підготував вінничанам яскравий подарунок! До Дня всіх закоханих, у Вінниці відбудеться прем’єрний показ нової шоу-програми від світового бренду «Galitsyna Visual Art Show».


   Візуальні шоу від «Galitsyna Visual Art Show» підкорили серця мільйонів глядачів у 32 країнах світу. Виступи артистів проходили на одній сцені з Томасом Андерсом, Боні М, сином Луї Армстронга, Світланою Лободою, Скрябіним, Іриною Білик та іншими популярними виконавцями. Їхніми номерами захоплювались президенти України, Польщі, Словакії, Казахстану, емір Катару, шейх Дубаї та інші відомі особистості.


   Концертна програма «Кохання врятує світ» від «Galitsyna Visual Art Show» - це вистава, що змінить уяву вінничан про сучасне мистецтво. Гармонійне поєднання магії театру, сучасних технологій та унікальних номерів створює неповторне відчуття повного занурення у дійство. Під час вистави глядачі побачать унікальні за жанрами номери, серед яких: танцюючий художник, пісочна анімація, малювання світлом, водна анімація, складені картини та інші.

 

The Best Visual Art Show Studio in Europe - Galitsyna Art Group from PRODUCTION CENTER "NEKRASOV" on Vimeo.


  Більшість з цих номерів відтворюють лише артисти «Galitsyna Visual Art Show». Серед артистів, на вінницькій сцені виступатиме Тетяна Галіцина, засновниця «Galitsyna Visual Art Show» - кращої Visual Art Show студії в Європі, переможниця шоу «Польща має талант-2013», одна з п’ятірки найкращих світових майстрів малювання піском. Разом із нею, виступатиме і пан Vlodyr - єдиний у світі художник, що протягом декількох хвилин створює картини в унікальній техніці «Split & Join Show» в режимі Live Art та один із небагатьох митців світу, що працюють у жанрі Magical Speed Painting Show та Light Art Show.


Замовлення квитків онлайн та доставка!


   Унікальна шоу-програма «Кохання врятує світ» – подія, яку неможливо пропустити. Адже глядачі, яким пощастить бути на прем’єрі, зможуть на власні очі побачити яскравий зразок сучасного світового мистецтва.


Всеукраїнська прем’єра програми «Кохання врятує світ» від «Galitsyna Visual Art Show» відбудеться у Вінниці 14 лютого в Будинку офіцерів, початок о 18:00.


Тривалість програми: Півтори години.


Квитки можна придбати:


- у касі КЗ «Будинку Офіцерів» (пл. Перемоги, 1), деталі та замовлення квитків за тел.: (067) 455 76 46 – касир Марина;
- у касі театру Садовського (вул. Театральна, 13), деталі та замовлення квитків за тел.: (096) 293 62 27, 67-09-07; 67-09-97 – касир Людмила;
- ТЦ «Вінницький Уівермаг», 1 поверх ліве крило (пл. Гагаріна, 2), деталі та замовлення квитків за тел.: (068) 312 88 84 – касир Вікторія;
- у Подільському туристично-інформаційному центрі, який знаходиться на Європейській площі біля кінотеатру «Родина», деталі та замовлення квитків за тел.: (097) 729 57 43 –Людмила;
- у Подільському туристично-інформаційному центрі, який знаходиться на тролейбусній зупинці «Залізничний вокзал», деталі та замовлення квитків за тел.: (097) 907 05 43 – касир Ольга;
- на онлайн-сервісі: Concert.ua


Довідки за телефонами: 0432 69 22 22, 097 052 2222

 

« Вернуться к категории "Новости "