Зал для корпоративных мероприятий в аренду в Виннице 

ПЦ "Nekrasov" долучився до проекту «Краса заради добра», який презентує Народний художник України Володимир Козюк

Проект, який популяризує українську культуру та рятує дитячі життя, 25 квітня, о 17.00, буде представлений у найпрестижнішій галереї України - "Центр сучасного мистецтва М17" (Київ, вул.Антоновича, 102).

 

Під час фінальної частини грандіозного благодійного мистецького проекту національного значення «Краса заради добра», який ініціював Народний художник України Володимир Козюк та підтримав продюсерський центр "Nekrasov", гостей чекає багато сюрпризів. Серед найяскравіших - перфоманс-презентація встановлення Рекорду України від «КНИГИ РЕКОРДІВ УКРАЇНИ» в категорії «Написання картини для благодійного аукціону одночасно 10-ти «Міс Україна», та «Віце-Міс Україна» разом з народним художником України Володимиром Козюком та заслуженим художником України Олегом Пінчуком», а також великий аукціон з продажу картини-рекордсмена, створеної митцями та красунями.
 
 
Зібрані кошти з продажу картини підуть для дитячого відділення Інституту серця, яким керує професор, видатний вітчизняний кардіохірург Борис Тодуров. 
 
Ще одне завдання проекту - популяризація музейної справи, розвиток української культури. 
 
- Надзвичайно приємно, що українські красуні, погодилися позувати для фото, аби в подальшому разом реалізувати проект, який не тільки популяризуватиме українську культуру, а й можливо врятує чиєсь маленьке серденько, - каже Володимир Козюк.
 
У фіналі проекту «Краса заради добра» відбудеться презентація оригінальних фоторобіт, неймовірне шоу барабанщиків, поєднане з танцями від народного ансамблю «Барвінок», презентація нової роботи Володимира Козюка - триптиха «Казка ранкового настрою» та презентація скульптури Олега Пінчука "Риба".
 
Проект підтримує Міністерство культури України, а також Національний конкурс «Міс Україна», Національний проект «Книга рекордів України», організація "Україна, Міжнародна Медіа Культура", корпус народних депутатів України начолі з Сергійом Кудлаєнко. В якості партнерів до проекту долучились - Благодійний фонд Людмили Станіславенко, Благодійний фонд Ірини Борзової, народна артистка України Ірина Швець, багаторічний ведучий "Європи Плюс", актор і шоумен Сергій Комаровський, дизайнер Катерина Лукашик, танівниця Діана Подолянчук та ін. 
 
Асистент-фотограф проекту - Костянтин Ревуцький. Моделі – переможниці конкурсу "Національний конкурс «Міс Україна», сукні - від Катерини Лукашик, прикраси - ювелірний дім Kimberli, візаж/зачіски - салон краси "Mademoiselle" та школа макіяжу Ірини Хомякової «Муа Скул».
 
Партнер та співорганізатор урочистої частини проекту «Краса заради добра» - продюсерський центр "Nekrasov".
 
Організатори  підкреслюють, що абсолютно всі зібрані кошти будуть використані на благодійність.
 
- Квитки в обмеженій кількості, - додає Володимир Козюк. - Вартість одного квитка - 2500 грн. При купівлі для двох осіб ціна – 4000 грн., для трьох осіб - 5500 грн. і для чотирьох осіб – 6500 грн. Для п’яти, шести, семи людей - ціна 7500, 8500, 9500 и 10000 грн. Ті, хто завітає по запрошенню, зможуть стати учасниками благодійної лотереї, або купити купон, для участі у аукціоні. А той, хто придбав квиток, все це вже буде мати разом!
 
 
Довідка:
 
Володимир Козюк - Народний художник України, Заслужений художник України, колекціонер, меценат, фотохудожник, громадський діяч, радник голови Вінницької облдержадміністрації, нагороджений орденом «За заслуги перед Вінниччиною», переможець конкурсу на звання «Людина року» в номінації «Діяч культури і мистецтв», неодноразовий переможець загальноміського конкурсу «Покровитель культури», член Колегії Управління культури і туризму Вінницької обласної державної адміністрації, встановив десять Національного рекордів України, має найвагомішу колекцію старої листівки і народної ікони Поділля в Україні. Автор книги «Вінниця - погляд в минуле» та фотоальбом «Вінниччина - серце України». Учасник і автор більше сотні мистецьких заходів обласного, всеукраїнського, міжнародного рівня. У 2016 році представляв Україну серед восьми десяти чотирьох країн, за запрошенням Китаю, на найпрестижнішому світовому форумі по культурі, що проходив у місті Дуньхуан, усі роботи з якого було закуплено до національного музею у Пекіні. Його роботи знаходяться в приватних колекціях президентів України: Петра Порошенка, Віктора Ющенка, Леоніда Кучми, а також у багатьох відомих людей політики та культури України.
« Вернуться к категории "Новости "