Зал для корпоративных мероприятий в аренду в Виннице 

Олександр Андрійович Крутоус


Бизнес-элита Подолья_Крутоус Александр Андреевич

Уже 10 раз на подільській землі будуть відзначати досягнення малого і середнього бізнесу у конкурсі «Бізнес-еліта Поділля 2013». Напередодні цієї події голова оргкомітету конкурсу Олександр Андрійович Крутоус розповів про його цікаві деталі.
 

Як виникла ідея створення «Бізнес-еліти Поділля»?


Вінницька обласна громадська організація «Регіональний центр підприємництва», що створена з метою захисту законних прав своїх членів, розвитку і співробітництву різних за розміром підприємств, постійно співпрацює з безліччю предствників малого і середнього бізнесу. Про їх успіхи і досягнення необхідно розказувати, адже це дійсно вагомі зрушення, тому і виникла ідея конкурсу, участь в якому стала б престижною, а перемога – новим кроком у майбутнє.

 

Хто входить до організаційного комітету конкурсу?


Я, як голова ВОГО «Регіонального центру підприємництва», являюсь головою оргкомітету конкурсу. Також до організаційного комітету входить перший заступник голови Вінницької обласної адміністрації Боровський Максим Алімович, перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Гижко Андрій Петрович, перший заступник директора департаменту регіонального економічного розвитку Вінницької ОДА Репей Володимир Іванович, заступник Вінницького міського голови Коровій Валерій Вікторович, директор департаменту адміністративних послуг Вінницької міської Ради Кудлаєнко Сергій Володимирович.
 

В чому особливість цього конкурсу?


Зазвичай у всіх конкурсах є переможені і переможці. Ми відійшли від цього, «Бізнес-еліта Поділля» не ставить одних вище інших, кожен, хто взяв у ньому участь, уже переможець. Офіційними в конкурсі є сім номінацій: Компанія-лідер, Наша марка, Стабільність, Якість, Довіра та Надійність. Переможці нагороджуються дипломами державного зразка, і їх імена публікуються у інформаційному довіднику «Бізнес-еліта Поділля», що видається після конкурсу. Сама атмосфера конкурсу дуже тепла, тут збираються не для того щоб чимось похизуватися, а щоб зустріти знайомих, друзів, знайти нових партнерів у бізнесі і насолодитися спілкуванням, поділитися секретами успіху.
 

Хто може стати учасником конкурсу «Бізнес еліта Поділля»?


Немає ніяких обмежень щодо участі, подати заявку на участь може будь-яке підприємство. Не важливо яка у нього форма власності і сфера діяльності, головною умовою є функціонування на території Вінницької області.
 

Розкажіть про «Бізнес-еліта Поділля 2013»


Цей рік особливий, адже уже 10 рік Регіональний конкурс обирає кращих із кращих. Це доволі тривалий час, який дозволяє врахувати всі недоліки, і зробити все можливе для його покращення, вдосконалення концепції. Ми підготували неповторну церемонію нагородження переможців, яка відбудеться 30 серпня з нагоди Дня підприємництва. Місце зустрічі бізнесової еліти – затишна зала ресторану «Яхт-клуб». Крім церемонії нагородження гості зможуть насолодитися святковим концертом.
 

Кожного року учасники різні?


На протязі 10 років, що триває конкурс, деякі підприємства уже встигли неодноразово взяти участь у конкурсі, здобути перемогу у різних номінаціях, і навіть стати партнерами і друзями цього свята. Яскравий приклад – агенція концертів і подій «NEKRASOV». Минулого року його власник Олексій Некрасов здобув перемогу у номінації «Довіра». І не дарма. Він дійсно професіонал, який вміє робити свою справу досконало. 

Бізнес-еліта Поділля, Вінниця, Vinnitsa
 

 

« Вернуться к категории "Новости "