Зал для корпоративных мероприятий в аренду в Виннице 

ДЕНЬ ЄВРОПИ ПО-ВІННИЦЬКИ

     День Європи для Вінниці стало одним із найяскравіших та наймасовіших свят. До обласного центру приїздять відомі артисти, театри з інших міст, іноземці, співаки, гурти. Цьогоріч – 16 травня вінничани зможуть знайти розваги на будь-який смак. Послухати класичну музику, європейські шлягери, насолодитися симфо-роком та відомим в усьому світі «Реквієм» Карла Дженкінса у виконанні найкращих оркестрів України.

    

     

 

     Місто наповниться живими скульптурами, вуличними музикантами, театрами ходулістів, а ще вінничани матимуть змогу побачити майстрів оригінального жанру у виконання акторів з Києва та Одеси, а також флешмоби на європейську тематику. Пропаганда здорового способу життя – в рамках Всеукраїнського фестивалю «Vinnytsia workout fest 2015. Сила міст» для шанувальників спорту, відбуватиметься в центральному парку культури та відпочинку. Усе святкування проходитиме на п’яти локаціях: Майдан Незалежності, Майдан Небесної Сотні, площа Європейська, вул. Соборна та майдан біля літнього театру в Центральному парку. Протягом дня триватимуть майстер-класи та працюватимуть 15 виставок.
     

    

     Та аби гостям та вінничанам було комфортно, аби свято пройшло на високому рівні – за всім цим стоїть кропітка робота організаторів. Керівництво міста та області розприділили між собою масу заходів.
     

      Святково-концертна агенція «Некрасов», яка є як однією з кращих в Україні, також не залишилась осторонь такого масового заходу в рідному місті. На плечі команди частково лягла організація Дня Європи. Зокрема презентувати кращі проекти обласної державної адміністрації та обласної ради.
     

      Одне з таких - Регіональний центр транскордонної співпраці Єврорегіон «Дністер», який створений задля здійснення програм комплексного гармонізованого розвитку територій.
      

 

     Клуб Авіамоделювання покаже найкращі технічні вироби в дії. Відвідувачі зможуть за бажання навіть запустити деякі з них. Просто неба, на вулиці, майстри покажуть секрети чеканки монет, які можна буде придбати за символічну суму. А от вилучені гроші підуть на потреби АТО. Коваль відчеканить монету із зображенням герба Вінницької області з одного боку та із гербом Єврорегіону «Дністер» з іншого.

      На вулицях міста можна буде побачити Короля Румунії, Короля Європи, гетьманів, які готові будуть фотографуватися як із вінничанами, так із гостями міста, адже очікується великий наплив туристів цього дня.
      

     Ігри, конкурси, квести, міні-боулінг, змагання на швидкість заплітання косичок, розвиваючі ігри для дітей, майстер-класи виготовлення прикрас, букетів з цукерок, пазли, малювання та футбол – програма святкування розрахована на усіх: від малого до великого. «Орнаментальна Україна» - виставка рушників та «Мистецький сад», де загадуватимуть бажання. А о 20 годині, на завершення святкування, концерт енергійної Джамали.

 

« Вернуться к категории "Новости "