Зал для корпоративных мероприятий в аренду в Виннице 

"Бізнес-еліта Поділля", за підтримки агентства "Некрасов", відзначає підприємців-лідерів

 Регіональний конкурс "Бізнес-еліта Поділля" 31 жовтня 2014 року в одинадцяте відзначатиме найкращих бізнесменів Вінниці та Вінницької області. 150 лауреатів в 6 номінаціях зберуться в ресторані "Диканька" і отримуватимуть пам’ятні дипломи, в оточенні підприємців-колег, а не суперників. Дехто матиме навіть 2 дипломи, як от Олексій Некрасов, генеральний директор Святково-концертного агентства "Некрасов"!

 

Віталій Анатолійович Кирницький, голова організаційного комітету конкурсу, зауважує, що з більш ніж мільйона підприємців Поділля обирати лідерів нелегко. Тому процес розбито на два етапи. Це дозволяє відразу видокремити тих, хто своєю роботою виділяється на загальному тлі.

 

 

Спершу оргкомітет збирає подання від органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та компаній, які започаткували власні рейтинги. Підприємець може також самостійно звернутися в ВОГО "Регіональний центр підприємництва" і запропонувати свою кандидатуру. Формується список з 500-700 учасників і починається другий етап.

 

- Далі, - пояснює Віталій Анатолійович, - комісія розглядає кожне підприємство окремо. Якщо потрібно, виїжджає на місце, знайомиться з виробництвом, з потужностями.

 

В конкурсі немає переможців і переможених. Всі ті, кого виділили на першому етапі, є лідерами кожен у своїй галузі. Комісія просто розподіляє підприємців, які продемонстрували гарну роботу, за 6-ма номінаціям: "Компанія-Лідер", "Наша Марка", "Стабільність", "Якість", "Довіра", "Надійність". Їх імена і короткий опис компанії вноситься в спеціальну Книгу, яка цьогоріч вже вийшла друком.

 

 

Номінації зроблені таким чином, щоб охопити всі сфери бізнесу, весь ринок товарів і послуг Вінницької області. Кожен лауреат видокремлюється за певною визначальною ознакою. Наприклад, в номінації "Наша марка" представляються виробники, які мають власні торгові марки. Якщо це номінація "Довіра", то це підприємство, яке існує багато років. Не дарма цю відзнаку у 2012 році отримало, наприклад, агентство "Некрасов" – воно з 1998 року працює на ринку організації та проведення свят.

 

Читайте також: Бізнес-еліта Поділля 2012

 

Конкурс "Бізнес-еліта Поділля" дає можливість спостерігати за еволюцією підприємців та їх підприємств. Компанія "Рошен" колись відзначалась в цьому регіональному конкурсі, зате нині – вийшла на міжнародний ринок! Бізнес Олексія Некрасова розвивається в індустрії розваг: однойменне агентство було лауреатом VI , VII, VIІI та ІХ конкурсів, в 2013 році – номінувалось як "Лідер"!

 

 

Організатори церемонії нагородження із вдячністю відзначають, що Олексій кілька років підряд є партнером церемонії нагородження. Виходячи зі своєї сфери діяльності, він допомагає провести святковий захід на високому рівні, який відповідає вимогам запрошеної на урочистість публіки.

 

Читайте також: Бізнес-еліта Поділля 2013

 

Традиційним ведучим церемонії нагородження конкурсу "Бізнес-еліта Поділля" є Віталій Кирницький. Йому допомагатиме Наталя Шолом, провідна актриса Вінницького академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського. Поважні гості, в перерві між оголошенням лауреатів номінацій, насолоджуватимуться приємною музикою. Також заплановано виступ Миколи Свидюка, народного артиста України, автора і виконавця найзадушевнішої батьківської пісні "Доне моя, донечко".   

 

 

Нагородження лауреатів конкурсу "Бізнес-еліта Поділля" – це відзнака тих підприємців-лідерів, які своєю щоденною наполегливою і нелегкою працею розвивають економіку Вінницької області і сприяють добробуту всієї України. Налагодження бізнес-контактів, порівняння свого бізнесу з іншими, нові знайомства та ідеї – один продуктивний вечір допоможе підприємцям сконцентруватись і вирішити, куди рухатись далі.

 

Дивіться також: Повний фотозвіт з Бізнес- еліти Поділля 2010 

 

« Вернуться к категории "Новости "