Зал для корпоративных мероприятий в аренду в Виннице 

Український фольклорний гурт "Свято" з Вінниці

 Фольклорний гурт "Свято" дарує жителям Вінниці та інших регіонів країни автентичні українські мелодії та обряди. Троє вмілих та невтомних музик – баяніст, скрипаль, сопілкар, та 3 талановитих і голосистих вокалісток, вбрані в народні костюми, завітають на весілля, день народження, ювілей, корпоратив, загальноміську урочистість, Івана Купала чи День рибалки. Їхня мета – подарувати господарям та гостям справжнє свято, полум’яне та веселе!

 

Багатий репертуар гурту задовольнить найвибагливіших знавців звичаєвих пісень України. Розважальні й запальні "Весілля-весілля", "Два дубки", "Варенички", "Горіла сосна-палала" пізнають геть усі гості! Тому їх часто співають разом із запрошеними близькими та друзями. Старовинні стрілецькі, козацькі пісні розбурхають патріотичний  жар в грудях. Ніжні й теплі слова про найрідніших – матір, батька, бабусю з дідусем – викличуть щемкі спомини.... Якщо потрібно, за особливим замовленням, гурт виконає музичний подарунок – улюблену пісню молодого, батьків, сватів, хресних. Щоб звучати на кожному заході по-новому, колектив фольк-групи "Свято" двічі-тричі на тиждень збирається на репетиції – все для того, аби кожна зустріч з ними була дійсно неповторною!

 

Найбільше задоволення для колективу – вести святковий день від світання до вечора. Тоді вони сповна розкривають свої таланти та вміння, нагадуючи українцям справжні народні звичаї. Вже о 8-ій годині ранку гурт прибуває під вікна молодих, щоб прийняти участь в обряді викупу нареченої. І увесь висотний  квартал миттєво прокидається від лункого співу! Далі – поїздка до РАГСу, реєстрація шлюбу. На мить троїсті музики відкладають народні інструменти, щоб супроводити урочистий вихід наречених маршем Мендельсона! Якщо є бажання, молодь може влаштувати маленьку фотосесію – наречена за барабанами, наречений з балалайкою, дружби – зі скрипкою чи сопілкою. Наступний етап весілля – святкове частування, якому передує вітання новоприбулих гостей. Гурт вітається композицією "Зеленеє жито зелене", а далі починається "віночок" самобутніх весільних обрядів, конкурсів в народному стилі під акомпанемент веселих пісень! Співи до і після чарки, припрошення до тостів, і "Чоботи" для тещі, і "Тачка" для сватів, і романтично-тужливе "Покривання нареченої"... Головне для музик зі "Свята" – розважити й подарувати гарний настрій, тому оригінальний сценарій завжди підлаштовується під індивідуальні вимоги та фінансові можливості замовника.

 

На весіллях, та й на будь-яких інших святах, є гості різного віку. Тому колектив, якщо потрібно, привозить на урочистість диск-жокея з набором усієї необхідної звукової апаратури. Впродовж танцювальної частини вечора лунатиме як сучасна естрада, так і енергійні мелодії для гопака, козачка, кадрилі, хороводу. Отож, задоволення від танців-вихилясів отримає і молодь, і гості старшого віку.Гурт "Свято" з радістю виступить з одним чи кількома номерами на будь-якій урочистій події. Один-два співочих номера тривалістю 20-30 хвилин – будь ласка! Концертна програма на 1 годину – без проблем! Доводиться колективу виступати й на великій сцені – під час  мирного "Майдану"-2013 їх оголошував сам нинішній міністрі культури Євгеній Ніщук! Є в доробку навіть оригінальне "Свято вулиці", коли жителі кварталу влаштували колективне вуличне частування!

Василь Харьковий, керівник фольклорного гурту "Свято", музикант з 28-річним стажем, говорить:

- Команда у нас змішана – є і чоловіки, і жінки. Тому наш репертуар різноманітніший: наприклад, ми зіграємо жартівливий діалог і дійство стає живішим, яскравішим! Наш репертуар - веселий, ігристий, жартівливий, тому до свята залучаються всі гості! Ми знаємо, що компанії бувають різні: десь люблять поспівати, а десь – послухати. Тому по-ходу наш сценарій змінюється. Наприклад, спершу співаємо в ресторані, а далі – раптом кличуть до сауни чи басейну, щоб виконали "Мурку"! Ми завжди стараємось, щоб людям сподобався наш виступ, ми задля свята робимо дійсно все!

 

Склад: 3 музиканти (баян, скрипка, сопілка), 3 вокалістки, за домовленістю – диск-жокей з апаратурою.

Виступають в народних костюмах (солом’яні брилі, козацькі шапки, жупани, вишиванки тощо).

Послуги:

-          виконання українських народних пісень на різних святах та майданчиках;

-          відтворення українських народних традицій (весільні обряди, свято Івана Купала тощо).

Заходи:

-          родинні свята - весілля, дні народження, ювілеї, хрестини тощо;

-          корпоративні свята – професійні, знакові події фірми;

-          загальноміські та загальнодержавні урочистості;

-          народні свята (Івана Купала).

Формат співпраці:

-          на повний день (повне ведення  весілля чи іншої урочистості (або участь), сценарій, тамада, диск-жокей, апаратура – за домовленістю);

-          один та більше концертних номерів тривалістю від 20 хвилин до 1 години;

-          урочиста зустріч наречених після реєстрації в РАГСі

 

« Вернуться к категории "Артисты Винницы"