Зал для корпоративных мероприятий в аренду в Виннице 

Співак Станіслав Городинський - заслужений артист України

Співак Станіслав Городинський - заслужений артист України

Про те, як українці вміють співати, знають далеко за межами рідної України. Серед наших земляків досить багато зірок української естради та знаменитостей. Одним з улюбленців української публіки являється Станіслав Городинський. Цього співака можна по праву назвати українським соловейком. Його пісні люблять та знають по всій території України, а не тільки в Вінниці.
Хоча його музикальна кар’єра почалася в далекому дитинстві не завжди все було гладко. Народився Станіслав Городинський в селі Долиняни поблизу Вінниці. Музикальну освіту отримував в Тульчинскому училищі музики та Київському національному інституті культури.
Репертуар цього артиста складають авторські композиції та українські народні пісні. Кожен музикальний твір в його виконанні звучить унікально та мелодично. В скарбниці Городинського знаходиться більше 100 пісень. Погодьтеся, що далеко не кожний український виконавець може похвалитися таким успіхом.
Станіслав Городинський не тільки талановитий співак, але й композитор, яким пишаються не тільки слухачі, але й колеги по сцені. За роки творчості ця яскрава особистість зібрала велику кількість нагород та грамот. Найбільш важливими з них являється Подяка Президента України, Почесна Грамота Кабінету Міністрів та Подяка від Служби Безпеки України, які він отримав за досягнення перед країною.
Що стосується його музикальної кар’єри, то Станіслав дістав перемогу на радіофестивалі « Пісня року», фестивалі музики « Вечори під Латорицею» та безлічі національних та міжнародних конкурсів. Декілька разів його було визнано « Людиною року».


  Воно й не дивно, тому, що Городинський має великі творчі плани та активну позицію життя. На даний момент він директор училища музики імені Леонтійовича, де передає студентам набутий досвід та знання. Славу артистові принесла пісня « Українцям», яка стала одною з улюблених композицій публіки. Для співака музика - це сенс всього його життя. В більшості випадків слова та музику до своїх композицій він пише сам. Кожного року його репертуар доповнюється цікавими та оригінальними творами. Талановита людина - талановита у всьому.
Станіслав Городинський, заслужений артист України, він може стати прикрасою будь - якого вашого свята. Серед улюблених пісень українського народу знаходяться такі композиції, як « Була любов», « Побудь зі мною», « Доля», та багато інших. Щоб запросити артиста до себе на свято потрібно звернутися до нас.


  Святкова агенція « Некрасов та Ко»  допоможе запросити на свято не тільки Станіслава Городинського, але й будь - яку зірку української та російської естради. Для нас немає перешкод в області розваг. До вашої уваги організація івент - заходів професіонального рівня, та багато іншого. Звертайтеся до нас за телефоном  та переконайтеся в тому, що довіряєте роботу професіоналам.

 

 

Фото

Співак Станіслав Городинський - заслужений артист УкраїниСпівак Станіслав Городинський - заслужений артист УкраїниСпівак Станіслав Городинський - заслужений артист УкраїниСпівак Станіслав Городинський - заслужений артист УкраїниСпівак Станіслав Городинський - заслужений артист УкраїниСпівак Станіслав Городинський - заслужений артист України
« Вернуться к категории "Артисты Винницы"