Зал для корпоративных мероприятий в аренду в Виннице 

Співачка Олена Пантєлєєва – самобутня перлина в музичній короні Вінниччини

   Козятинська співачка Олена Пантєлєєва багато років тому вирішила присвятити своє життя пісні. Вона бачила, що світу не вистачає тепла й душевності, якою переповнена народна й сучасна українська пісня. Тому й вийшла на сцену, знайомлячи слухачів з кращими зразками українського музичного мистецтва. Її регулярно запрошують на міжнародні фестивалі та конкурси, з яких вона незмінно вертається з почесними відзнаками, дипломами переможниці чи лауреатки. Піднімаючись на концертні майданчики по всій Україні, співачка дивує дивовижним голосом та глибинною ніжністю ліричних пісень, балад та романсів.

 

 

   В 2009 році на Міжнародному пісенному фестивалі "Прем’єра пісні", який відбувається в мальовничому містечку Буча на Київщині за підтримки телеканалу української діаспори "УТР", Олена перемогла з піснею "Україні". Мільйони глядачів зі 117 країн світу приймали участь в інтернет-голосуванні та обрали саме цю композицію, переповнену щирою любов’ю до рідного краю. А влітку 2014 вона стала лауреаткою цього ж конкурсу, подарувавши слухачам шевченківську поезію "Якби мені, мамо, намисто", покладену на музика власного авторства.

 

   Є в доробку співачки феєричний концертний номер – пісня "Сніг". Під час конкурсу "Шукаю продюсера-2013" на 1-му каналі Українського радіо вона виконувалась у супроводі шоу-балету "Білі ночі" й принесла Олені Пантєлєєвій вражаючий успіх! Талановита вокалістка стала переможницею в номінації "Краща співачка року" та отримала на сцені Палацу "Україна" почесну іменну статуетку - золотистий скрипковий ключ як свідчення народної любові.

 

   М’який тембр голосу Олени Пантєлєєвої органічно звучить в ліричних композиціях: "Гіркий туман", "Мамині долоні", "Баллада о матери" тощо. Однак є в її репертуарі й  енергійні рухливі ритми. "Коханню час" на вірші поетеси Інни Мадей під Оленину музику, "Зозуля" зі словами й музикою Ігоря Юрковського піднімають настрій слухачів та примушують їх відчайдушно танцювати. Концертні номери козятинської співачки доречні як для сімейних свят у вузькому колі, так і для масових заходів – на народних гуляннях, днях міста, професійних святах, загальнодержавних урочистостях. Виступ чарівної білявої жінки з гордою поставою, її дзвінкий теплий голос, різноплановий пісенний репертуар допоможуть створити дружню й затишну атмосферу на будь-якому святі у Вінниці, Вінницькій області, а також в інших регіонах України.

 

 ☎ 0432 699 000 ☎ 044 360 00 30. SKYPE: агентство Nekrasov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото

Співачка Олена Пантєлєєва – самобутня перлина в музичній короні ВінниччиниСпівачка Олена Пантєлєєва – самобутня перлина в музичній короні ВінниччиниСпівачка Олена Пантєлєєва – самобутня перлина в музичній короні ВінниччиниСпівачка Олена Пантєлєєва – самобутня перлина в музичній короні ВінниччиниСпівачка Олена Пантєлєєва – самобутня перлина в музичній короні ВінниччиниСпівачка Олена Пантєлєєва – самобутня перлина в музичній короні ВінниччиниСпівачка Олена Пантєлєєва – самобутня перлина в музичній короні ВінниччиниСпівачка Олена Пантєлєєва – самобутня перлина в музичній короні Вінниччини
« Вернуться к категории "Артисты Винницы"